درباره ما

شرکت صنعتی فولاد سدید ماهان فعالیت خود را از سال 1375 با هدف تولید مکانیزه سازه های فلزی آغاز کرده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 15000مترمربع احداث گردیده است.که از این مساحت 14000مترمربع به سالن تولید 2100 مترمربع به بخش ساخت اسکلت دو 900 مترمربع سالن رنگ و سندپلاست 312 مترمربع به سالن رفاهی 450 مترمربع به انبار ضایعات اختصاص یافته است..

این شرکت در زمینه ساخت و نصب انواع اسکلت های ساختمانی، سوله های صنعتی، سازه های پل های ترافیکی و همچنین محصولات فولادی سفارشی، خدمات ارزنده ای را به بیش از یکصد پروژه عمرانی ارائه داده است.


فولاد سدید ماهان با دارا بودن تجهیزات مناسب و داشتن یکصد نیروی متعهد و متخصص ساخت سازه های فلزی با تولید سالانه 12000 تن، گواهینامه های متعدد استاندارد کیفی و اخذ نمایندگی رسمی پخش محصولات فولاد مبارکه اصفهان، شرکتی بی رقیب از نظر زمان تکمیل پروژه، کیفیت اجرا و قیمت تمام شده در سطح استان کرمان می باشد.


شرکت فولاد سدید ماهان با تکیه بر ذات اقدس پروردگار تدابیر و حمایت های مدیریتی دانش .همت.و غیرت کارکنان بهره گیری از تجارب دیرین و فناوری های نوین توانسته است با تولید فراورده های مرغوب در خدمت هموطنان عزیز باشد.